İş tekliflerinizi aynı zamanda info@karardizayn.com.tr adresine mail olarak gönderebilirsiniz.

Ofisimize Davetlisiniz Adresi Haritada Göster
E-Mail Gönderin info@karardizayn.com.tr
Hemen Arayın +90 (312) 394 54 20
HAKKIMIZDA

Danışmanlık, makine tasarımı ve mühendislik hizmet sektöründe bulunan irili ufaklı yüzlerce iş yapan firmalar içerisinde; özgünlüğümüzü koruduğumuz, kendi prensiplerimizden taviz vermediğimiz bir şirket bünyesi içerisinde bulunuyoruz.

Rekabetten usanmadan kalitemizden, kişiliğimizden ödün vermeden, hakkını vererek özenle sevgiyle işimizi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Dürüstlük açık sözlü olmak bizim yapımızın olmazsa olmazlarındandır. İşini iyi yapmak, işinin arkasında durmak adına var gücümüzle mücadele etmekle beraber bunu kendimize kişilik olarak yerleştirdiğimiz için hedeflerimize birer adım daha yaklaşmaktayız.

Firmamızın bir süredir bu sektörde yer aldığını, kendisine yer edindiğini, bu işi profesyonelce yaparak yalnızca kendi işinden mevcudiyetini sürdürdüğünü; şirketlere danışmanlık, tasarım ve mühendislik alanında hizmet ürettiğini, ürettiği katma değerle şirketlerin memnuniyetini sağladığını hatırlatmak istiyoruz. Kaliteli ve profesyonel çözümler arıyorsanız KARAR DİZAYN hizmetinizdedir.

Ceyhun ÖZİGCİ - Şirket Müdürü